Aktuální informace z klubu

15.06.2020 | Dušan Přikryl

Nejen choceňská veřejnost je lačná po nových informacích kolem hokejového klubu a rekonstrukce zimního stadionu. Témat, které jsou aktuálně diskutovány, je opravdu hodně, proto přinášíme přehled žádaných novinek.

• Podle kontrolního dne pokračuje rekonstrukce ledové plochy a technologického zázemí podle harmonogramu prací. K ukončení a předání díla by mělo dojít koncem října 2020. Samozřejmě bychom byli rádi, kdyby to bylo o nějaký ten den dříve, poněvadž to s sebou nese nemalé finanční i organizační náklady.
  • Je jasné, že veškerá utkání, ať už přípravná nebo mistrovská, odehrajeme do předání díla na stadionech soupeřů. Naopak poslední dva měsíce roku přinesou do Chocně jeden domácí zápas za druhým.
  • Téma Valná hromada: tento rok má status volební. A právě proto je potřeba případným kandidátům do výboru klubu sdělit veškeré aktuální a adekvátní informace. Tiskovin a dokumentů kolem rekonstrukce, dotace a převodu zimního stadionu pod klub HC Spartak Choceň a to na minimálně 10 let je dost. Některé ještě nejsou v úplné a finální podobě, což je hlavním důvodem organizace a svolání Valné hromady, kterou tímto musíme posunout na září 2020.
  • U všech kategorií probíhá a do prázdnin ještě bude probíhat intenzivní letní příprava.

A-tým:
  • V přípravném období se zúčastníme tradičního turnaje Metuje Cup, kde nám budou soupeři Jaroměř, Litomyšl a Třebechovice pod Orebem. Tyto zápasy ještě doplní minimálně jeden, dle probíhajících jednání.
  • Krajská liga mužů startuje již 27.září a podle pracovního rozlosování jí zahájíme v Hlinsku. Místo Skutče se opět do ligy přihlásila Polička.
  • Herní model doznal změny v nadstavbové části, kde se týmy střetnou systémem "sudá - lichá". A pak kalendář pamatuje v play-off  i na předkolo Poháru Vladimíra Martince.
  • Nejčastější otázka, kterou dostáváme.... Budou nějaké posily? Ano budou. Na jejich oficiální představení je ještě čas, nicméně můžeme prozradit, že budou minimálně tři. Dva útočníci a jeden obránce.
  • Naopak klub neprojevil prozatím zájem o prodloužení hostování pro hráče: Čestmír Javůrek, Jan Turčáni a Jan Černý.

Zimní stadion ukončuje provoz

Dne 20.1.2021 se na zimním stadionu vypíná chlazení a tím pro sezónu 19/20 ukončuje provoz.

Přejeme hezké vánoční svátky a úspěšný rok 2021

Děkujeme Vám všem za významnou podporu hokejového klubu v roce 2020 a věříme, že nám Vaši přízeň zachováte i nadále a společně...

Životní jubileum Jaroslava Kutílka

Dne 28.11.2020 oslaví 60. narozeniny jeden z našich nejlepších hokejistů v historii choceňského hokeje pan JAROSLAV KUTÍLEK.

Online týden hokeje

Hokej se nehraje, má stopku

Proběhla rekonstrukce zimního stadionu, zkolaudováno

Vezeme Vám další body do tabulky