Klubweb.cz - profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Pro řízení oddílu doporučujeme Klubový informační systém. | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Zhodnocení sezóny, poděkování partnerům

16.03.2020 | Dušan Přikryl

Nejprve dovolte, abych v době, ve které je bezesporu celosvětovým tématem číslo jedna boj s koronavirem, popřál nám všem pevné zdraví a hodně sil. Abychom se nejenom dodržováním nastavených opatření brzo mohli v mediích dočíst, že zákeřný vir je na ústupu.   

Jedním z opatření bylo i zrušení probíhající krajské ligy mužů v době, kdy Spartaku zbývalo dohrát závěrečné a klíčové domácí utkání o bronz. Jak nakonec tuto situaci pojme a vyřeší krajský výkonný výbor bude jasné v nejbližších dnech. Přesto jsem velice rád, že mohu sezónu 19/20 označit přívlastky - vydařená a úspěšná.

Za tímto úspěchem je ovšem schována celoroční práce mnoha lidí, za kterou jim tímto moc děkuji. Všem kolegům z vedení klubu, trenérovi Jaromíru Jindřichovi, realizačnímu týmu a samozřejmě hráčům za jejich perfektní přístup k sezóně jako takové. Není nic hezčího, než slyšet v kabině spokojené glosy a vnímat skutečnost, že Vás baví hrát hokej za Choceň. Děkuji!

Myslím, že i valná většina diváků a fanoušků hodnotí sezónu kladně, o čemž svědčí i zvedající se návštěvnost, která gradovala v play-off. Fanoušci a hlavně fanklub patří neodmyslitelně k týmu. Jste jeho nedílnou součástí a je to i Váš úspěch. Díky!

Tímto se dostávám pomalu ke stěžejní oblasti chodu týmu a to je otázka financí. Je očividné, že kvalita krajské ligy se každým rokem zvedá. Kluby angažují velice zkušené hráče a to s sebou nese i zvedající se finanční kalkulace a rozpočty. V tomto směru zřejmě nemůžeme konkurovat klubům, které mají za sebou stabilního generálního partnera. Přesto jsem přesvědčen, že v Chocni mají hráči kvalitní podmínky a musím kvitovat to, že mnohdy odolali vyšším nabídkám a zůstali u nás. Za to vše vděčíme hlavně partnerům klubu v čele s podporou radnice v Chocni a pana Milana Kubového. Za finanční pomoc všem partnerům děkujeme, vážíme si ji a věříme, že budeme ve spolupráci pokračovat.

Pokud bych se měl stručně vrátit k hodnocení sezóny, tak zcela jistě by se našly i záležitosti, které se tak říkajíc nepovedly. Někteří hráči se po angažování ani nezapojili do přípravy a nebo jen krátce. Komunikace s nimi pak byla velice obtížná. Myslím, že není třeba dále detailně rozebírat. Důležité je se z nich poučit, aby se dále neopakovaly. A důležité rovněž je, že se tím kabina nenechala rozhodit a pokračovala v práci a úsilí, které vedlo nakonec ke splnění stanoveného cíle a to postupu do semifinále, v němž byla krůček od finálové brány. Jedním slovem paráda, jste borci!

Nakonec bych rád pár slov "do budoucna". Sezóna je sice u konce, ale to neznamená, že by se nic nedělo. Naopak. Rozběhly se naplno "námluvy" pro její další ročník. Manažeři klubů obvolávají a kontaktují hráče a snaží se své týmy posílit. Choceň nevyjímaje. Zatím nevíme, jaká bude podoba krajské ligy, jaké týmy se do ní přihlásí, jaký zvolí herní model... Každopádně vedení Spartaku se bude snažit v Chocni udržet současný tým v čele s trenérem. Společně s ním řešit otázku vhodného doplnění kádru a návazně na to si v září stanovit třeba i cíle vyšší, než v sezóně 19/20.    

Děkuji všem!
  Dušan Přikryl
      

 
Aktuální články
V neděli opět na Hradecko

Dva celky z Královéhradeckého kraje prověří Spartak v přípravě. Jak jsme psali, tak turnaj Metuje Cup byl zrušen, nicméně domluvené...

 
Nové jméno na soupisce - Vojtěch Faltys

Do týmové přípravy se z rodinných důvodů nezapojil obránce Aleš Pazdera. Nicméně na soupisce Spartaku zůstává. Jestli se bude jednat o...

 
Vítězný hokejový víkend ročníku 2010

Andrea Kučerová: 5.-6.9 jsme prožili s našimi hokejovými nadějemi krásný víkend v Soběslavi. Nejprve to ale vypadalo, že ani nikam...

 
Vítězně i z Jaroměře
 
Luboš Krejza oslavil životní jubileum
 
Probíhá rekonstrukce zimního stadionu
 
Emotivní utkání v Čáslavi
 
Akce Choceň žije sportem
 
AKTUÁLNĚ - Preventivní karanténa v choceňském hokejovém klubu
 
Spartak poráží Univerzitu
 
Utkání
Muži | Neděle 13.09.2020, 17:00
Příprava
5:7
HC Jaroměř - HC Choceň
 
Muži | Neděle 20.09.2020, 17:00
Příprava
VS.
Třebechovice - HC Choceň
 
Dorost | Neděle 08.03.2020, 16:45
26. kolo
HC Choceň - HC Krkonoše
 
Dorost | Sobota 26.09.2020, 17:30
4. kolo
VS.
HC Pardubice - HC Choceň
 
Starší žáci | Neděle 08.03.2020, 11:30
21. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
Starší žáci | Sobota 19.09.2020, 11:00
2. kolo
VS.
HC Opočno - HC Choceň
 
Mladší žáci | Neděle 08.03.2020, 09:30
22. kolo
TJ N.Město n.M. - HC Choceň
 
Mladší žáci | Sobota 19.09.2020, 09:00
2. kolo
VS.
HC Opočno - HC Choceň
 
 
Copyright © 2015-2020, HC Spartak Choceň HC Choceň - kontakt: hokej@hcchocen.cz - RSS Redakce webu
RSS